Kabod Online Türkiye , Kabod Online Yardım , Kabod Online Hile , Kabod Online İndir
Üye olun.Üyeyseniz Giriş Yapın
Kabod Online Türkiye , Kabod Online Yardım , Kabod Online Hile , Kabod Online İndir
Üye olun.Üyeyseniz Giriş Yapın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kabod Online Türkiye Yardım Destek Rehber ve Hile Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010 Empty
MesajKonu: Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010   Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010 Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 1:19 am

Merhaba,
Oyunumuzu sabırsızlıkla beklediğinizin farkındayız, sizlere sağlıklı ve iyi bir oyun sunabilmek için çalışmalarımız sürmekte ancak bazı aksaklıklarda yaşanmaktadır.

CBT bitiminden itibaren yapılan çalışmalara bağlı olarak;

- TR SUNUCU: Kısa süreli yeni bir CBT tekrar aktif duruma gelecektir. Tanıtımlar ile daha fazla oyuncu test etme imkanına sahip olacaktır. Ardından OBT 'e geçiş başlayacaktır. Sunucu çalışmaları ne yazık ki bu ay içeresinde tamamlanamayacaktır. Aralık ayına girilmesi ile aktif hale gelecektir, net tarih yakında duyurulacaktır.

- CLİENT: Yeni oyun clienti hazırlanmaktadır. Bu durumda mirror hostlarda bulunan clientleri indirmeniz bir fayda sağlamayacaktır. Kapalı veya açık testlerin ardından oyun clientinin yenilenmesi olağan bir durumdur, tespit edilen bir çok aksaklık üzerinde değişiklikler yapılmaktadır. Yeni oyun clienti hazır hale geldiğinde anasayfa ve forum üzerinden duyurular yapılacaktır.

- WEB: Global ve Türkiye web sayfalarında yenileme ve düzenleme çalışmaları yapılmaktadır.

- YÖNETİM: GM, MOD gibi alımlarımız yoktur, bu ve buna benzer talepleriniz cevapsız kalabilmektedir. İhtiyaç halinde duyurular yapılacaktır. Yönetimden ziyade öncelikli amacımız verimli TR sunucularının aktif hale gelmesidir.

Anlayışınız için teşekkürler.
https://kabodonline.hareketforum.net
the_fathh
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010   Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010 Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:54 pm

oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz... k.g iyi çalışmalar...
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010   Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010 Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 7:31 pm

Teşekkürler the_fathh Smile
https://kabodonline.hareketforum.net

Son Bilgilendirme 17 Kasim 2010
1 sayfadaki 1 sayfası